Informații
Bine ați venit pe OlteniaAuto.ro! Autentificare Sunteți nou pe site-ul nostru? Înregistrați-vă acum!
Categorii
1 fotografie

Detalii Job

Ofer
SUCCES NIC COM SRL
Full time

Descriere

SC SUCCES NIC COM SRL Angajează:
Economist

Cerințe:
• Studii superioare economice;
• Vechime efectivă în domeniul financiar-contabil minim 3 ani;
• Cunostiințe avansate de operare calculator;
• Abilități dezvoltate de comunicare;
• Cunoasterea temeinică a legislației care reglementează activitatea în domeniul financiar-contabil;
• Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului:
• Întocmirea, verificarea și centralizarea FZA-urilor specifice departamentului auto;
• Confirmarea foilor de parcurs;
• Facturarea și încasarea contravalorii facturii de la persoanele juridice;
• Încasarea pe baza bonului fiscal de la casa de marcat a valorii transportului la persoanele fizice;
• Depunerea sumelor încasate la casieria unității;
• Scoaterea raportului Z de la casa de marcat la finalul zilei;
• Scoaterea la finalul luni a raportului MF- detaliat ;
• Punctarea lunară a monetarelor depuse cu raportul Z și cu facturile cu chitanță emise pe parcursul lunii;
• Întocmirea centralizatoarelor de bonuri de transport pe fiecare mașină în parte;
• Întocmirea centralizatorului final pe fiecare beneficiar în parte pentru facturare;
• Întocmirea proceselor verbale de predare-primire a GPS-urilor si a cartelelor telefonice.

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv;
• Program de lucru în ture;
• Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
• Oportunitatea de avansare.

Relatii suplimentare la numarul de telefon: 0752181000.
CV-urile se pot trimite pe una din adresele de e-mail: resurse.umane@succes.ro sau recrutare@succes.ro.

Comentarii Adăugare nouă

Adaugă un nou comentariu
Nu sunt adăugate comentarii încă. Fii primul care lasă un comentariu!

Contactează utilizatorul

Închide
    Acest câmp este necesar

    Informații Utilizator

    Seller's picture
    Utilizator neînregistrat
    - click pentru afișare - 0752181XXX

    Locația anunțului

    Romania, Gorj
    Aleea Macului, Nr. 1

    Adresa de e-mail a vânzătorului

    Închide
    - nu puteți copia & lipi email-ul, trebuie să-l rescrieți
    - nu trimite spam
    - se pun întrebări referitoare la acest produs
    - nu fi nepoliticos
    Salut! Autentificare pentru a obține mai mult.
    Acasă Căutare Anunțurile mele Favorite Contul Meu Alertele Mele Informațiile mele personale Anunțurile Mele Trimiteți-ne mail Sunați-ne
    Perfecționați căutarea
    Cuvânt cheie
    Categoria
    Locația

    Județul

    Localitatea

    Imagini
    Prețul

    Prețul:

    Avansat